Home

plia Pacific potop rezultat simona halep roland garros părți Medicament Tanzania

SIMONA HALEP - IRINA BEGU, rezultat final la Roland Garros. LIVE SCORE: Cea  mai așteptată confruntare! | DCNews
SIMONA HALEP - IRINA BEGU, rezultat final la Roland Garros. LIVE SCORE: Cea mai așteptată confruntare! | DCNews

Halep, eliminată în turul doi la Roland Garros: M-am panicat

Șocant! Halep cade după setul 1 și este eliminată de o necunoscută în turul  2 la Roland Garros! Contraperformanță egalată după 7 ani
Șocant! Halep cade după setul 1 și este eliminată de o necunoscută în turul 2 la Roland Garros! Contraperformanță egalată după 7 ani

REZULTATE - Simona Halep

Dezastru pentru Halep. Prima declarație după eliminarea de la Roland Garros

Simona Halep și-a aflat adversara în turul al treilea de la Roland Garros  2019. Românca are 7-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep și-a aflat adversara în turul al treilea de la Roland Garros 2019. Românca are 7-0 în meciurile directe | Digi24

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

O legendă a tenisului mizează pe Simona Halep la Roland Garros: "Chiar cred  că ea va câștiga!" Motivul pentru care Serena iese din cărți
O legendă a tenisului mizează pe Simona Halep la Roland Garros: "Chiar cred că ea va câștiga!" Motivul pentru care Serena iese din cărți

Simona Halep l-a cucerit pe Tim Henman, la Roland Garros 2022! "A arătat  cât e de luptătoare" - Antena Sport
Simona Halep l-a cucerit pe Tim Henman, la Roland Garros 2022! "A arătat cât e de luptătoare" - Antena Sport

Spectatori de 5 stele la meciul Halep - Schunk, în turul 1 la Roland Garros!  Cine a venit s-o urmărească pe Simona - Eurosport
Spectatori de 5 stele la meciul Halep - Schunk, în turul 1 la Roland Garros! Cine a venit s-o urmărească pe Simona - Eurosport

Simona Halep, eliminată în turul doi de la Roland Garros - A pierdut 11 din  ultimele 12 gameuri ale meciului cu Qinwen Zheng - HotNews.ro
Simona Halep, eliminată în turul doi de la Roland Garros - A pierdut 11 din ultimele 12 gameuri ale meciului cu Qinwen Zheng - HotNews.ro

Simona Halep, după debutul perfect de la Roland Garros: "Cred că am făcut  un record"
Simona Halep, după debutul perfect de la Roland Garros: "Cred că am făcut un record"

Simona Halep, deziluzie cruntă la Roland Garros. Românca a fost eliminată  în turul al 2-lea, după o prăbușire uluitoare – Evenimentul Zilei
Simona Halep, deziluzie cruntă la Roland Garros. Românca a fost eliminată în turul al 2-lea, după o prăbușire uluitoare – Evenimentul Zilei

Ce bine că matematica nu e totul! Unde indică istoria că se va opri Simona  Halep în ediția 2022 a turneului de la Roland Garros | Sport.ro
Ce bine că matematica nu e totul! Unde indică istoria că se va opri Simona Halep în ediția 2022 a turneului de la Roland Garros | Sport.ro

Simona Halep, eliminată de la Roland Garros 2022 | Digi24

Roland Garros 2019: Simona Halep - Iga Swiatek | Rezultat pentru  calificarea în sferturile de finală | DCNews
Roland Garros 2019: Simona Halep - Iga Swiatek | Rezultat pentru calificarea în sferturile de finală | DCNews

Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi  de o jucătoare de 19 ani | Digi24
Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi de o jucătoare de 19 ani | Digi24

Simona Halep - Nastasja Schunk, în turul I la Roland Garros » Cine e noua  adversară a româncei
Simona Halep - Nastasja Schunk, în turul I la Roland Garros » Cine e noua adversară a româncei

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-0, 6-1, turul 3 Roland Garros 2020. Meci  senzaţional al Simonei și calificare în optimi - Playtech Știri
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-0, 6-1, turul 3 Roland Garros 2020. Meci senzaţional al Simonei și calificare în optimi - Playtech Știri

Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland  Garros
Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland Garros

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Simona Halep - Sloane Stephens, finala Roland Garros 2018. Scor fabulos al  întâlnirilor | DCNews
Simona Halep - Sloane Stephens, finala Roland Garros 2018. Scor fabulos al întâlnirilor | DCNews

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep, învinsă în turul secund la Roland Garros! Este cel mai slab  rezultat al său la Paris – Capital
Simona Halep, învinsă în turul secund la Roland Garros! Este cel mai slab rezultat al său la Paris – Capital

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-2, 2-6, 1-6. Eliminare dureroasă pentru  româncă în fața chinezoaicei de 19 ani
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-2, 2-6, 1-6. Eliminare dureroasă pentru româncă în fața chinezoaicei de 19 ani