Home

lamă maligne Oţet a ajuns prima pe locul marcat cu x Clasifica superstiție Umeki

video) Irina Topal este prima jucătoare din Moldova care a marcat în Liga  Campionilor la fotbal pe plajă - #diez
video) Irina Topal este prima jucătoare din Moldova care a marcat în Liga Campionilor la fotbal pe plajă - #diez

Exclusiv | Jucătorul care a marcat de la 60 de metri a fost coleg cu Florin  Tănase la Academia Hagi: “Era un mic Dobrin”
Exclusiv | Jucătorul care a marcat de la 60 de metri a fost coleg cu Florin Tănase la Academia Hagi: “Era un mic Dobrin”

VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele  au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat
VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat

CSM București, o nouă victorie spectaculoasă în Liga Campionilor. Cristina  Neagu a marcat golul 1000 în competiție! Video - Fanatik.ro
CSM București, o nouă victorie spectaculoasă în Liga Campionilor. Cristina Neagu a marcat golul 1000 în competiție! Video - Fanatik.ro

Neymar a ajuns la cota 400 de goluri marcate în carieră

Camelia Șucu, despre drama care a marcat-o: „Abia acum pot vorbi de el fără  să plâng!” - B1TV.ro
Camelia Șucu, despre drama care a marcat-o: „Abia acum pot vorbi de el fără să plâng!” - B1TV.ro

VIDEO. Fiul președintelui Liberiei a marcat pentru SUA în primul meci la  Cupa Mondială 2022 | Digi24
VIDEO. Fiul președintelui Liberiei a marcat pentru SUA în primul meci la Cupa Mondială 2022 | Digi24

VIDEO Neymar a făcut spectacol în partida 200 pentru Santos! A marcat un  supergol cu Atletico Mineiro
VIDEO Neymar a făcut spectacol în partida 200 pentru Santos! A marcat un supergol cu Atletico Mineiro

FC Viitorul, prima victorie din noul sezon. Succes categoric cu Astra  Giurgiu. S-au marcat cinci goluri!
FC Viitorul, prima victorie din noul sezon. Succes categoric cu Astra Giurgiu. S-au marcat cinci goluri!

PRO TV - Victorie și calificare pentru Anglia și Croația! Spectacolul EURO  continuă la PRO TV, PRO X și pe VOYO!
PRO TV - Victorie și calificare pentru Anglia și Croația! Spectacolul EURO continuă la PRO TV, PRO X și pe VOYO!

Raul Rusescu a marcat primul gol de la revenirea în România, la patru  minute de la intrarea pe teren
Raul Rusescu a marcat primul gol de la revenirea în România, la patru minute de la intrarea pe teren

Votați golul jucătorului Sheriff marcat în poarta cîștigătorului Ligii  Campionilor!
Votați golul jucătorului Sheriff marcat în poarta cîștigătorului Ligii Campionilor!

Impact Hub Bucharest - Home | Facebook

Ianis Hagi a marcat un gol important pentru Rangers, dar n-a fost de ajuns.  ”A fost jalnic!”
Ianis Hagi a marcat un gol important pentru Rangers, dar n-a fost de ajuns. ”A fost jalnic!”

Video | Chelsea - Bournemouth 2-0. Londonezii și-au adjudecat victoria încă  din prima repriză
Video | Chelsea - Bournemouth 2-0. Londonezii și-au adjudecat victoria încă din prima repriză

Video | Gabi Matei a marcat golul săptămânii în România. Unde a ajuns să  evolueze fotbalistul pe care ”paria” MM Stoica
Video | Gabi Matei a marcat golul săptămânii în România. Unde a ajuns să evolueze fotbalistul pe care ”paria” MM Stoica

Andrei Cordea, descătușat după FCSB - Dinamo 6-0. Cum a ajuns să execute  penalty-ul: ”Îi mulțumesc”
Andrei Cordea, descătușat după FCSB - Dinamo 6-0. Cum a ajuns să execute penalty-ul: ”Îi mulțumesc”

Dunajska Streda – FCSB 0-1, în turul 3 preliminar al Conference League.  Tamm a marcat singurul gol al meciului | Observatornews.ro
Dunajska Streda – FCSB 0-1, în turul 3 preliminar al Conference League. Tamm a marcat singurul gol al meciului | Observatornews.ro

VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, decis la pauză de două penalty-uri.  Mitrea şi Compagno au marcat de la punctul cu var
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, decis la pauză de două penalty-uri. Mitrea şi Compagno au marcat de la punctul cu var

Video | România - Armenia 1-0, în preliminariile CM 2022. “Tricolorii” au  urcat pe locul doi în grupă, după un succes neconvingător
Video | România - Armenia 1-0, în preliminariile CM 2022. “Tricolorii” au urcat pe locul doi în grupă, după un succes neconvingător

Cele mai valoroase companii din economie au fost premiate la gala care a  marcat 23 de ani de existenţă pentru Ziarul Financiar
Cele mai valoroase companii din economie au fost premiate la gala care a marcat 23 de ani de existenţă pentru Ziarul Financiar

Mesajul lui Luka Jovic pentru Real Madrid, după ce a marcat doar 3 goluri  în doi ani și jumătate
Mesajul lui Luka Jovic pentru Real Madrid, după ce a marcat doar 3 goluri în doi ani și jumătate