Home

Fracțiune Jane Austen Luciu finala tenis masculin toronto 2018 ambreiaj județ

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană  cu Jessica Pegula - Eurosport
Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană cu Jessica Pegula - Eurosport

Tenis: Simona Halep a învins-o pe Jil Teichmann şi e în sferturi la Toronto  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a învins-o pe Jil Teichmann şi e în sferturi la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în  faţa Simonei Halep - Eurosport
Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în faţa Simonei Halep - Eurosport

Cincinnati Masters 2022 FINALA: Stefanos Tsitsipas vs Borna Coric  Transmisiune live: Când și unde să vizionați, detalii despre canalul TV din  SUA, Marea Britanie, Canada și alte țări - Moyens I/O
Cincinnati Masters 2022 FINALA: Stefanos Tsitsipas vs Borna Coric Transmisiune live: Când și unde să vizionați, detalii despre canalul TV din SUA, Marea Britanie, Canada și alte țări - Moyens I/O

Roger Federer - Wikipedia

Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a  fost realizată de Andrei Pavel
Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a fost realizată de Andrei Pavel

We Love Sport Tenis Sprintul final din 2021

Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia  6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro
Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

La ce oră joacă Simona Halep cu Cori Gauff în turneul WTA de la Toronto

Tenis: Simona Halep s-a calificat cu uşurinţă în turul al doilea la Toronto  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat cu uşurinţă în turul al doilea la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Cele mai importante turnee de tenis în lume. Lista completă - Fanatik.ro

Arc peste timp: ce lasă după el Jo-Wilfried Tsonga pentru tenisul francez  și mondial. În urmă cu 14 ani, juca singura finală de Grand Slam | Sport.ro
Arc peste timp: ce lasă după el Jo-Wilfried Tsonga pentru tenisul francez și mondial. În urmă cu 14 ani, juca singura finală de Grand Slam | Sport.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Banii pentru care se luptă Simona Halep și Beatriz Haddad Maia la Toronto

Nadal, campion la Toronto: L-a învins în finală pe Stefanos Ţiţipas -  Stiri.md
Nadal, campion la Toronto: L-a învins în finală pe Stefanos Ţiţipas - Stiri.md

Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista  participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Rafael Nadal şi Maxime Cressy vor disputa finala turneului de la  Melbourne (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal şi Maxime Cressy vor disputa finala turneului de la Melbourne (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.