Home

păpuşă rezervor perie meci halep finala ora Taur lanț cadru

sferturile de finală

SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC în sferturile de finală de la DUBAI. Meciul  se joacă JOI de la ora 17:00
SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC în sferturile de finală de la DUBAI. Meciul se joacă JOI de la ora 17:00

Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de  finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

S-a aflat adversara Simonei Halep din Finala de la Toronto. La ce oră se  jocă meciul
S-a aflat adversara Simonei Halep din Finala de la Toronto. La ce oră se jocă meciul

Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia  6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro
Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro

Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru  trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport
Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport

Simona Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto.  Organizatorii au anunţat ora finalei
Simona Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto. Organizatorii au anunţat ora finalei

Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la  Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court -  Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court - Fanatik.ro

Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto. La ce oră  este programat meciul - InfoToday
Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto. La ce oră este programat meciul - InfoToday

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci  dur, incredibil” | Digi24
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci dur, incredibil” | Digi24

La ce oră se joacă finala Simona Halep - Beatriz Haddad de la Toronto

Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră  este programat meciul
Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră este programat meciul

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Cori Gauff în optimi la Madrid

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

CINCINNATI. Simona Halep - Kiki Bertens, finală. Oră meci 19 august | DCNews

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

Cronica unui meci monstruos! Simona Halep a executat-o într-o oră pe Marta  Kostyuk şi joacă prima finală a sezonului - Fanatik.ro
Cronica unui meci monstruos! Simona Halep a executat-o într-o oră pe Marta Kostyuk şi joacă prima finală a sezonului - Fanatik.ro

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul  anului pentru româncă
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul anului pentru româncă