Home

Rudyard Kipling emulsie Serie de timp open spania tenis de masa juniori si cadeti Vedere Al treilea adunare

Campionat Mondial Para Tenis de Masă, Granada, Spania, 7-12 noiembrie 2022  – Comitetul Paralimpic Român
Campionat Mondial Para Tenis de Masă, Granada, Spania, 7-12 noiembrie 2022 – Comitetul Paralimpic Român

Cupa Bistriţa la tenis de masă. Peste 220 de sportivi din zece ţări îşi  dispută medaliile | Răsunetul
Cupa Bistriţa la tenis de masă. Peste 220 de sportivi din zece ţări îşi dispută medaliile | Răsunetul

Video | România, performanţă remarcabilă la tenis de masă: două medalii de  aur şi un argint la Europenele de cadeţi şi juniori
Video | România, performanţă remarcabilă la tenis de masă: două medalii de aur şi un argint la Europenele de cadeţi şi juniori

Tenis de masă. Cristian Pletea şi Adina Diaconu, calificare în semifinalele  probei de dublu mixt la Europenele de la Guimaraes | Epoch Times România
Tenis de masă. Cristian Pletea şi Adina Diaconu, calificare în semifinalele probei de dublu mixt la Europenele de la Guimaraes | Epoch Times România

FRTM
FRTM

tenis de masa - ultimele știri | adevarul.ro

Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la  Europenele de juniori și cadeți - Eurosport
Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la Europenele de juniori și cadeți - Eurosport

FRTM
FRTM

Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă  | Prosport
Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă | Prosport

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.