Home

a face mai rau Faringe Pensionar pagina ubt cluj baschet mm Fundal verde Dicta

Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe  în Liga Campionilor - Eurosport
Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe în Liga Campionilor - Eurosport

U-BT
U-BT

Baschet Feminin - "U" Cluj 1919

UBT Cluj, calificare istorică în sferturile Ligii Campionilor

U BT Cluj învinge pe Germani Brescia în grupele EuroCup, la baschet masculin

U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din  sferturile de finală din Champions League la baschet masculin
U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din sferturile de finală din Champions League la baschet masculin

Aproape 80 de ani de istorie și tradiție

Antrenorul lui U-BT Cluj e optimist înaintea meciului decisiv cu  Ludwigsburg: „Ne dorim să obținem calificarea cu ajutorul celor 10.000 de  oameni” - Fanatik.ro
Antrenorul lui U-BT Cluj e optimist înaintea meciului decisiv cu Ludwigsburg: „Ne dorim să obținem calificarea cu ajutorul celor 10.000 de oameni” - Fanatik.ro

U-BT Cluj învinge BCMU Piteşti, scor 85-58, în primul meci al noului sezon  din Liga Naţională
U-BT Cluj învinge BCMU Piteşti, scor 85-58, în primul meci al noului sezon din Liga Naţională

U-BT Cluj-Napoca - Wikipedia

UBT Cluj a pierdut returul cu Ludwigsburg! Decisivul se mută în Ardeal

Clujul domină sportul românesc. U BT Cluj Napoca e noua campioană a Ligii  Naţionale de Baschet la Masculin | DCNews
Clujul domină sportul românesc. U BT Cluj Napoca e noua campioană a Ligii Naţionale de Baschet la Masculin | DCNews

U-BT Cluj-Napoca | Cluj-Napoca

U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen  Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League
U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League

Baschet masculin: U-BT - Joventut Badalona, 98-82 - Cluj24.ro

VIDEO ǀ UBT Cluj - Ulm 81-84. Campioana României a condus tot meciul, dar a  fost întoarsă pe final în 7 Days EuroCup
VIDEO ǀ UBT Cluj - Ulm 81-84. Campioana României a condus tot meciul, dar a fost întoarsă pe final în 7 Days EuroCup

Calificare istorică pentru U-BT Cluj-Napoca în playoff-ul Basketball  Champions League
Calificare istorică pentru U-BT Cluj-Napoca în playoff-ul Basketball Champions League

U-BT
U-BT

Cum s-a terminat lupta pentru titlul național la baschet masculin

CLUJ-NAPOCA - BASCHET - LIGA NATIONALA - U-BT CLUJ - BC CSU SIBIU - Inquam  Photos
CLUJ-NAPOCA - BASCHET - LIGA NATIONALA - U-BT CLUJ - BC CSU SIBIU - Inquam Photos

U-BT Cluj a URCAT pe PRIMUL loc în Liga Naţională la baschet - Cluj24.ro

Prima Sport va transmite meciurile lui U-BT Cluj din EuroCup - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Prima Sport va transmite meciurile lui U-BT Cluj din EuroCup - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Highlights | LNBM: U-BT Cluj-Napoca vs. CS Rapid București - YouTube

VIDEO | Prima înfrângere pentru ”U” BT Cluj-Napoca în Basketball Champions  League
VIDEO | Prima înfrângere pentru ”U” BT Cluj-Napoca în Basketball Champions League

U-BT Cluj Napoca - Basketball Champions League 2022 - FIBA.basketball

BASCHET. U-BT Cluj a învins campioana și e în finala Ligii Naţionale după 6  ani | Digi24
BASCHET. U-BT Cluj a învins campioana și e în finala Ligii Naţionale după 6 ani | Digi24

U15: U-BT împarte victoriile și înfrângerile la Debrecen – Asociația  Județeană de Baschet Cluj
U15: U-BT împarte victoriile și înfrângerile la Debrecen – Asociația Județeană de Baschet Cluj